מי אנחנו?

פרימרו היא חברה צעירה ודינמית, הגדלה בקצב מהיר מאוד, ומספקת מוצרי יוקרה כמתנות, לאספנות או לשימוש אישי, אך במחיר השווה לכל נפש.

אנו מציעים ללקוחותינו הזדמנות ליהנות ממוצרים אשר עד כה נרכשו רק על ידי האלפיון העליון- שעונים, בשמים, תכשיטים ועוד, מוצרים אירופאים ואמריקאים אשר להם מוניטין מכובד מאוד ברחבי העולם, כדי להפגין אהבה או הערכה, כדי לפנק ולהתפנק וכדי להרשים ולהתקבל בחברה המסמנת את חבריה על פי סממני יוקרה אלה.

בשמים של קוקו שאנל, איב סאן לורן, דיור, ארמני ואחרים, לצד שעוני מייקל קורס, ארמני, ראדו ואחרים, בקו הראשון של הטכנולוגיה ושל העיצוב, מוצרים אשר נמכרים כיום בסכומים שאין כל יד משגת, ביכולתנו להציע לכם במחירים הזולים ביותר בארץ, אף באינטרנט, ואתם מוזמנים לבדוק אותנו.

מוצרים אלה רכשנו באופן מרוכז לפני ובמהלך משבר הקורונה, ועדיין אנו רוכשים עקב יחסים שרקמנו עם ספקי המוצרים האלה, אשר כמעט אזלו מן המדפים בחנויות המסורתיות בארץ ובעולם, ומאתרי האינטרנט אשר מוכרים אותם.

תכננו עבורכם חבילות שי ייחודיות המשלבות דברי מתיקה מפנקים ויוקרתיים לצד בשמים מפתים ובעלי שם על מנת לאפשר לכם להעניק את המתנות המושלמות, כאלה שתמיד רציתם להעניק.

כיום אנו עמלים על הקמת קולקציית תכשיטים יוקרתית, אך במחירים הזולים ביותר שניתן למצוא, על מנת לתת מענה מושלם לציבור לקוחותינו.

כיום ניתן לנתץ את תקרת הזכוכית, אשר הולכת ומתעבה, ואינה מקלה על בני מעמד הביניים להתקבל לחוגים הנוצצים של העשירים, אשר הולכים ומתעשרים, ומכאן שהמוצרים אותם הם נוהגים לרכוש הולכים ומתייקרים, ואף בשל יצור זהיר, בעיקר עקב משבר הקורונה, הופכים לפריטי אספנות לכל דבר.

אנו מתחייבים לעשות על מאמץ על מנת להעניק לציבור הרחב את טעם היוקרה, להעניק מוצרים מקוריים שלאיכותם אין תחרות- שעונים חכמים אשר נמצאים בחזית הטכנולוגיה, או מוצרי אופנה אשר איכותם נשמרת לאורך שנים.

נשמח לצרף אתכם למשפחת לקוחותינו, אנו מאמינים שההצלחה שלכם היא ההצלחה של כולנו.

דילוג לתוכן