צילום תעשיה ומבנים

צילום תעשייה ומבנים נועד להמחיש עיצוב או אדריכלות. ניתן לצלם כל מבנה מבפנים או מבחוץ, בכל גודל וצורה שקיימים. החל מחללים קטנים ועד מבני תעשייה אדירי מימדים. צילום תעשייה ומבנים מתחלק לשניים – צילומי פנים וצילומי חוץ.

צילומי פנים צריכים להיות מסוגלים להכיל חלל מסוים, גדול או קטן, במטרה להמחיש אותו על שלל מרכיביו. כך למשל צילום של צימר, חדר מלון, אולם הרצאות, בית קולנוע וכדומה, נועדים בסופו של דבר לאפשר למתבונן בצילום לקבל המחשה מדויקת ומוצלחת של החלל המדובר.

צילומי חוץ לעומת זאת נדרשת להעביר תמונה רחבה יותר, בין אם מדובר בחזון של אדריכל או בחברה שמעוניינת להציג את המקום שבו היא שוכנת – האתגר הוא להכיל בתמונה בודדת או במספר תמונות את העוצמה וההדר של המבנה השלם.

אחד האתגרים בצילומי מבנים הוא הסטטיות של האובייקט המצולם. המבנה עומד וקיים ולצלם כמעט ואין שליטה בתנאי הצילום. הצלם נדרש להיות מסוגל להפיק את המירב מהמצב קיים על ידי שימוש מושכל בקומפוזיציה, תאורה וזוויות צילום מתאימות על מנת להציג את המבנה הנדרש באור הנכון. אתגר נוסף, הוא שאסור שיהיה פער מהותי בין הצילום לבין המציאות של המבנה. צילום אשר יוצר עיוות של החלל המצולם עלול לגרום לחברה לנזק תדמיתי יותר מאשר תועלת – כך אם גרמנו לחדר מלון להיראות גדול ומרווח והלקוח יפגוש במציאות חדר קטן וצפוף הוא עלול להרגיש מרומה.

בוא להראות את העסק שלך כמו שהוא נועד להיראות!
אנא הזן שם מלא
אנא הזן כתובת מייל חוקית
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
Invalid Input

בין לקוחותינו

  • 1
  • 2
  • 3
השימוש בתמונות האתר וכל חומר אחר אסור לחלוטין וכל הזכויות שמורות לחברת פרימרו - צילום לעסקים © 2014