צילום פורטרט

צילומי פורטרט דומים מאוד לצילומי אופנה, אך ההבדל הוא המיקוד של התמונות. בצילום פורטרט, בניגוד לצילומי האופנה, האובייקט המצולם הוא הדוגמן או הדוגמנית.

מטרת צילומי הפורטרט היא להראות את המצולמים בשלל מצבים וזוויות ולהציג את מגוון יכולותיו של המצולם, או ליצור לו תדמית מאוד מסוימת, ובסופו של דבר להעצים ולהחמיא לאדם המצולם בהתאם למסר שהוא רוצה להעביר על עצמו.

צילומי פורטרט משמשים למטרות שונות – להצגת עובדי ומנהלי החברה באתר, לפרסום בכתבות יחסי ציבור בעיתונות ובאופן כללי יותר ליצירת זיקה בין האנשים לעסק והמוצר.

בנוסף, היות ורשתות חברתיות לסוגיהן משחקות תפקיד משמעותי בקידום ובפעילות התדמיתית של העסק נרצה להציג את עצמנו גם בפלטפורמות אלו בצורה הטובה ביותר, שתחמיא לנו ותגרום לצופים לרצות להיכנס איתנו לעסקים.

צילום הפורטרט נועד להציג את האדם המצולם במיטבו, למעשה מדובר בצילום מוצר לכל דבר כאשר ה"פריט" המצולם הוא אדם. אם בצילום אופנה אנחנו מחפשים את הדוגמן שיוציא את המיטב מהבגד, אז בצילום פורטרט אנחנו נחפש דווקא את הבגדים ופריטי האופנה שיחמיאו לדוגמן ויגרמו לו לשדר את התדמית שהוא רוצה להשיג בתמונותיו.

בוא להראות את העסק שלך כמו שהוא נועד להיראות!
אנא הזן שם מלא
אנא הזן כתובת מייל חוקית
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
Invalid Input

בין לקוחותינו

  • 1
  • 2
  • 3
השימוש בתמונות האתר וכל חומר אחר אסור לחלוטין וכל הזכויות שמורות לחברת פרימרו - צילום לעסקים © 2014