צילום תכשיטים

יהלומים וזהב ידועים כחברים הטובים ביותר של הנשים, אולם העברת החוויה של המפגש עם תכשיטים אינה פשוטה דרך צילומים.

אחד הדברים המרכזיים שיוצרים את החיבור עם תכשיט הוא המפגש הפיזי איתו בחנות, היכולת לדמיין כיצד הוא ייראה על הגוף, כיצד הוא ישתלב עם חליפות לבוש כאלו ואחרות.

בצילום תכשיטים משימתו של הצלם היא להעצים את התכשיט, להבליט את היוקרה, את העושר הויזואלי שלו, ולאפשר למתבוננים בצילום ליהנות מחוויה הקרובה ביותר שאפשר למפגש עם התכשיט בחנות.

בעולם התכשיטים עלינו להתחשב בפריטים שונים שכל אחד מהם מגיב לצילום בצורה אחרת – זהב, כסף, אבנים טובות, גולדפילד, צמידים, טבעות ושעונים – המטרה היא להשיג צילום אשר שומר על הצבעים טבעיים של החומר ממנו הוא עשוי, לגרום לו להיראות יוקרתי, נוצץ וצבעוני.

לעיתים נעשה שימוש באביזרים תומכים בצילום תכשיטים, בייחוד כאשר מדובר בשרשראות ותליונים, אשר נוטים להיות לפעמים גדולים ומורכבים יותר. על מנת לאפשר צילום איכותי של תכשיטים כאלו משתמשים במעמדים מיוחדים המדמים את אזור הצוואר ומאפשר ליצור אפקט יותר תלת-ממדי בהעמדת התכשיט, תוך שמירה על צילום מוצר נקי.

צילום תכשיטים דורש כמובן תשומת לב מיוחדת לתאורה, בהתאם לצורה שבה החומרים השונים משקפים את האור, חיתוכים מיוחדים, שיבוץ של אבנים עם מתכות וכדומה.

בוא להראות את העסק שלך כמו שהוא נועד להיראות!
אנא הזן שם מלא
אנא הזן כתובת מייל חוקית
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
Invalid Input

בין לקוחותינו

  • 1
  • 2
  • 3
השימוש בתמונות האתר וכל חומר אחר אסור לחלוטין וכל הזכויות שמורות לחברת פרימרו - צילום לעסקים © 2014