צילום מוצרים מקצועי

אין מוצר שלא זקוק בשלב כזה או אחר לצילום מקצועי, שכן בסופו של דבר אין תחליף לרושם הראשוני שנוצר במפגש הראשון עם המוצר. כשאומרים צילום מוצר מתכוונים בדרך כלל לפקשוטים – תמונה נקייה על רקע אחיד של המוצר, זאת להבדיל מצילום של אנשים, או של תרחישים והעמדות.

הדרך לצילום מוצר נכון ומדוייק עוברת דרך השליטה בתנאי התאורה באזור הצילום, ובחירה מוקפדת של הרקע עליו מצולם המוצר. בצילום מוצר נרצה למשל למזער למינימום את הצלליות המוטלות על משטח הצילום, ולכן נשתמש בכמה מוקדי תאורה.

בנוסף, גם האופי של התאורה משחק כלי משמעותי. כאשר אנו רוצים להציג תמונה בהירה ועניינית נבחר לרוב בתאורה לבנה אחידה, אולם אם אנו מכוונים דווקא לאפקט יותר דרמטי, מסתורי או רומנטי, ניישם יותר משחקי אור וצל, ונבחר גווני תאורה חמים יותר וצבעי רקע מגוונים, ולאו דווקא לבנים.

המטרה של צילום המוצר היא לאפשר למתעניינים בו לחוות אותו בצורה האיכותית ביותר דרך התמונה הסטטית, במיוחד כיום כאשר יותר מכירות מתבצעות דרך חנויות אונליין ודרך הרשתות החברתיות, לקוחותינו צריכים לחוות את המוצר בצורה מיטבית דרך תמונה איכותית.

צילום המוצר נוגע לכל סוגי מוצרי הצריכה הפיזיים – החל מעפרונות, כוסות גרביים ועד מסכי מחשב, מכשירי טלוויזיה, מקררים ואף מכוניות.

בוא להראות את העסק שלך כמו שהוא נועד להיראות!
אנא הזן שם מלא
אנא הזן כתובת מייל חוקית
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
Invalid Input

בין לקוחותינו

  • 1
  • 2
  • 3
השימוש בתמונות האתר וכל חומר אחר אסור לחלוטין וכל הזכויות שמורות לחברת פרימרו - צילום לעסקים © 2014