אנימציה

אנימציה היא הנפשת תמונות, עיבודים גרפיים או כל אובייקט מעוצב אחר, והכנסת מימד של תנועה וחיים באובייקט דומם. אנימציה נוכחת סביבנו בכל מקום – באנרים פרסומיים באתרי אינטרנט, פרסומות בטלוויזיה, סרטוני תוכן וסרטי תדמית. למעשה גם מרבית סרטי הפעולה והמדע-הבידיוני, שאינם סרטי אנימציה במהותם, עושים שימוש נרחב באנימציה ממוחשבת.

אנימציה היא חלק בלתי נפרד מעולם השיווק והפרסום, והיא כלי המאפשר כיום גם לעסקים קטנים ובינוניים להשיג מטרות עסקיות בצורה איכותית ובעלויות נמוכות יותר ביחס להפקות יקרות כפי שהיה בעבר.

כך למשל, במקום לגייס דמות מוכרת לשמש כפרזנטורית של החברה, ניתן לייצר דמות באמצעות אנימציה אשר תשתמש כפרזנטורית של החברה ותהיה נוכחת בכל סוגי הפרסומים. חברות רבות בארץ ובעולם יצרו דמויות אנימציה שהפכו להיות חלק בלתי נפרד מהמיתוג של החברה.

בנוסף, השימוש באנימציה, במיוחד עם הכלים המתקדמים העומדים לרשותינו כיום, מאפשר להפיק סרטונים, פרסומות ומיצגים מרשימים ברמה הגבוהה ביותר ובעלות נמוכה ביחס להפקות החיות אשר היו נפוצות בעבר. האנימציה גם מאפשרת לנו לעשות בקלות שינויים רבים בתוצר הסופי, לערוך, לעדכן ולשפר בכל עת ללא עלויות הפקה יקרות.

בוא להראות את העסק שלך כמו שהוא נועד להיראות!
אנא הזן שם מלא
אנא הזן כתובת מייל חוקית
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
Invalid Input

בין לקוחותינו

  • 1
  • 2
  • 3
השימוש בתמונות האתר וכל חומר אחר אסור לחלוטין וכל הזכויות שמורות לחברת פרימרו - צילום לעסקים © 2014